Dildo Nedir Nasıl Kullanılır

Dildo Nedir

Dildo Vibrasyon özelliği olmayan erkek cinsel organı görevi gören bir cinsel oyuncaktır. Dildo ne demek öğrendiğimize göre şimdi biraz teknik bilgi verelim ve dildo nasıl kullanılır açıklayalım.

Dildo Nedir
Dildo Nedir

Dildo vibratörün aksine herhangi bir titreşime sahip değildir. Vibratör yarattığı titreşim gereği vajina dışı kullanıma çok daha uygundur. Şu an aranızda vibratör ne diye soranlar var ise bu konudaki yazımızı okuyabilirler. Dildo daha çok kullanıcı tarafından vajina içine erkek cinsel organının hareketlerini kopyalayarak uygulanır. Dildo boyları son kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda oldukça çeşitlilik kazanmaktadır.

Kaliteli dildo metal yada sağlığa zararsız silikonlardan üretilen modellerdir. Erkek cinsel organı ile birebir benzerlik gösteren modeller olduğu gibi modern dildo modelleri de mevcuttur.

Pek çok değişik renkte olabilen dildo modellerinin aynı zamanda G noktası uyarma amaçlı yapılmış özel modelleride mevcuttur. Yazımızda daha önce bahsettiğimiz gibi pek çok değişik boyda dildo dulmak mümkün bunlar mega dildo yada anal dildo gibi değişik isimlerle anılıyor olabilir. Kendi istekleriniz doğrultusunda bir dildo seçerek sizde bu eğlenceli yolculuğa çıkabilirsiniz.

Dildo Nedir
Dildo Nedir

Ayrıca dildo cinsel ilişkiye girme sorunu yaşayan ve sorunu vajina ile ilgili olan hastalara doktor tavsiyesi olarak sunulmaktadır. Önce küçük boylar ile başlanarak vajina alıştırışmakta daha sonra daha gerçekçi boyutlar kullanılarak gerçek cinsel birleşme için hazırlanmaktadır. Günümüzde pek çok kadın bu ve benzeri rahatsızlıklara sahiptir. Bunların çözümü için doğal olarak en iyi çalışma antreman yapmak olacaktır. Bu antremanlarda kullanmak için oldukça çok çeşitte ve boyutta dildo mevcuttur.

Artık dido nedir ve nasıl kullanılır sizde biliyorsunuz. Dildo bir ihtiyaç hatta bazen bir tedavi aracı olarak hayatımmızda ki yerini uzun süre daha korumaya devam edecek gibi duruyor. Ayrıca bugünki yazımızda vibratör ve dildo arasındaki farkıda öğrenmiş oldunuz. Aslında aynı şeymiş gibi düşünülen iki ürünün birbirinden farklı kullanım alanları olduğunuda öğrenmiş oldunuz.

Artık bir yerlerde dildo ile ilgili bir şey duyduğunuzda konuya yeterince hakim sayılırsınız 🙂