En iyi seks pozisyonları

En iyi seks pozisyonları hangileridir yada neye göre iyidir. Bu yazımızda size bu konuda bilgiler vereceğiz.

En iyi seks pozisyonları genelde sizin ve partnerinizin en konforlu olduğu ve zevk aldığı pozisyonlardır. Pek çok erkekte peni düz olarak erekte olmaz sağa sola yada aşağı yukarı gibi yamukluklar mevcuttur. Eğer bir erkek bu yamukluğu nasıl doğru kullanacağını bulursa sorun olarak gördüğü bu durum onun bir aşk tanrısı haline gelmesini sağlayabilir. Nasıl derseniz bunu yazımızın içinde açıklayacağız.

Sevişme pozisyonu aldınız artık sekse hazırsınız, şimdi size vereceğimiz tavsiyeleri dinleyerek en iyi seks pozisyonunu bulmaya çalışın. Değişik sevişme pozisyonları denemden önce partneriniz ile gerçek zevki yakalayacağınız altın pozisyonu bilmeniz gerekir. Bu pozisyon cepte olduktan sonra diğer pozisyonlarda heyecanlar yaşayıp altın pozisyonunuzla final yapabilirsiniz.

Standart pozisyonlar:

En iyi seks pozisyonları aslında standart pozisyonlardan ortaya çıkar. Bunlar bacak omuz, misyoner gibi en popüler pozisyonlardır. Bu tarz pozisyonlarda erkek üste kadın ise altta yer alır. Kadının orgazma giden yolda yaşadığı kasılmalar ve stres sebebi hareketleri kısıntıya uğrayabilir. Standart pozisyonlar ile kadının daha rahat konsantre olabildiği bu pozisyonlarda ilişki gerçekleşir ve hedefe ulaşmak çok daha kolay olur.

Sert pozisyonlar:

Bu pozisyonlar genel anlamda daha yorucu ve sert pozisyonlardır. Anlık heyecanlar yaşatsa bile pozisyonun uygulanışı gereği belli bir süreden sonra çokta hedefe taşıyıcı sonuçlar vermeyebilir.

En iyi seks pozisyonları aslında sizin ve partnerinizin en çok zevk alabildiği ve hedefe ulaşabildiği pozisyonlardır. Bu tarz pozisyonları bulabilmek için partnerlerin karşılıklı olarak birbirine açık olması gerekir. Deneme yanılma yöntemleri ile karşılıklı olarak yaşanacak arayış sürecinin sonunda taraflar en doğru pozisyonu bulacaklardır.

Penis yamukluğu sizi yatağın kralı yapabilir:

Bazı erkeklerde görülen penis yamukluğu cinsel ilişkiye girmeyi engelleyecek kadar ileri seviyede değil ise bu durumu doğru değerlendirmeye çalışın. Penisinizi kullandığınız değişik pozisyonlar ile partnerinizin G noktasını bulmaya ve uyarmaya çalışın. Eğer doğru pozisyonu bulabilir iseniz bir anda yatağın gerçek kralı olabilirsiniz. Pek çok kadın için bir rüya olan G noktası uyarma sorununu çözerek yeni bir seks hayatına yelken açabilirsiniz.