Erkeği Çıldırtan Sözler

Sevişme esnasında erkeklerin en çok duymak istediği sözler nelerdir birçok kadın bunu merak etmektedir. Kadın ve erkek seviştikleri esnada sadece vücutları ile değil, söyledikleriyle beraber karşı cinsi tahrik edebilmektedirler. İşte, sizler sevişme sırasına erkeği çıldıran sözler neler onları sunacağız.

sevismenin-gizli-dilini-ogrenin
sevismenin-gizli-dilini-ogrenin

Sevişmenin Gizli olan Dilini Öğrenmelisiniz!

Karşınızdakini sadece hareketlerinizle değil sözlerinizle de tahrik etmeniz mümkün. Normal hayatınızda kullanmadığınız kelimeleri yatağınızda kullandığınız zaman daha ateşli bir sevişme yaşamanız mümkün.

Sevişme esnasında söyleyeceğiniz doğru sözlerin üstünde fazla düşünürseniz eğer çok etkili olmayacaktır. Kendinizi anın heyecanına bırakmalı ve o anda ne geliyorsa içinizden onu söylemelisiniz. Gerçek kişiliğinizden uzaklaşıp hayalinizde kurmuş olduğunuz seksi yaşamanız adına fantezilere açık olun ve bu durumu yaşarken de yanlış anlaşılmaktan korkmayın. Bu konudaki tereddütlerinizden vazgeçtiğiniz zaman erkeği çıldırtan sözleri kendinizde bulabilirsiniz. Fakat bizlerde size birkaç cümle verebiliriz.

Seni Arzuluyorum..

Belki ‘’Seni arzuluyorum.’’ Sözü sevişme esnasında sizin de aklınıza gelmektedir fakat çekingenliğinizden dolayı bu sözü karşı tarafa aktaramayabilirsiniz. Sahiplenme duygusunu belli edeceğiniz sözleri de iletmeniz ayrıca önem taşımaktadır. Seninim, bana sahip ol, bana ne istersen yap, tarzındaki cümleler kadınlar tarafından erkeğe söylendiği zaman erkek hemen tahrik olur. Pek, bunun nedeni nedir?

  • Bu tarz sözler erkeklerde sahiplik duygusunu alevlendirmektedir. Bu durumda da erkek kendisini daha güçlü hissetmektedir. Yani anlayacağınız daha erkeksi hisseder. Bu yüzden erkekler genel olarak bu sözlere karşılık daha istekli bir şekilde karşılık vermektedir.
  • Genel olarak erkekler erotizmde kadınlara oran ile daha agresif olmaktadır. Fakat bunun olumsuz sonucu bulunmamaktadır. Erkeklerin bu şekilde konuşmaları da kadınların hoşuna gitmektedir.
  • Bu sözleri erkeğinize söylediğiniz zaman erotizm tavan yapmış olur. Kadın erkeğini heyecanlandırmış ve harekete geçirmiştir. Bu şekilde sözleri birbirinizle paylaştığınız zaman içinizdeki duyguları kontrol etmeden anında ortaya koymanız seksi daha şehvetli bir şekilde yaşamanıza yardımcı olur.
duygularinizi-ifade-etmelisiniz
duygularinizi-ifade-etmelisiniz

Duygularınızı İfade Etmelisiniz!

Kullanabileceğiniz çoğu kelimeler ve erotizmi harekete geçirse de önemli olan nokta karşınızdakinin duyarlılığını olumsuz şekilde etkilememelidir. Sözlerinizi düzeyli olacak şekilde ve yerinde kullanmanız gerekiyor. Örnek olarak ağzınızdan çıkabilecek cümle karşınızdaki sessizliğe iterse veya gözlerini büyütüyorsa hemen o sözü unutturun ona. Bu tarz tepkilerde sözleriniz karşınızdaki kişiyi rahatsız ettiğini göstermektedir. Bundan dolayı partnerinize kontrolü kaybettirmiş olabilir ve heyecanı tekrardan eline aldırmanız gerekmektedir.

kelimeler-etkilidir
kelimeler-etkilidir

Kelimeler Etkilidir!

Eğer beraber olan çiftler tüm konularda açık bir şekilde konuşabilirlerse cinsellik esnasında da akla gelebilecek her türlü isteği, düşünceyi çekinmeden ifade edebilirler. Bunun içinde süslü kelimeleri aramaya gerek olmaz. İstenilen ve beklenin davranış çiftler arasında doğal ve açık şekilde ifade edilmektedir. Bu şekilde çiftlerden beklenen hareketler doğru bir şekilde aktarıldığı zaman ortada hiçbir yanlış anlaşılma kalmaz.

Peki, bu davranışlar erkeklerin üzerinde ne etki sağlamaktadır? Bu tarz durumlarda erkekler genel olarak kendisini uyarılmış olarak hissetmektedirler. Akıllarından geçen düşüncelerse ‘’Bu şekilde konuştuğuna göre kendini ona kaybettirmeyi başardım.’’ Tarzında olur. Erkeği çıldırtan sözler yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi anlık ve içinizden geldiği gibi olmalıdır.

Türk kadınları için bu tarz konuşmalar yapmak ciddi anlamda yadırganan bir durum olarak karşılanabiliyor. Hatta bu tarz davranmak bile zor gelmektedir. Kadın istediğini ne hissettiğini kolay bir şekilde kelimelere dökme işlemini gerçekleştiremez. Tabii ki çiftler bu konuda da birbirlerini zorlayamaz. Zaten zorlayacak olsalar hiçbir işe de yaramaz. Siz kendinizi erkeğinizin kollarına bırakın ve dilediğiniz gibi zevkinizi yaşayın. Konuşmayı sevmeyen kadınlarsa hareket diliyle ne istediklerini ifade edebilirler. Bu konu tamamen sizlerin keyfine kalmış bir durum olmaktadır.