Erkekleri Azdıran Hareketler

İlişkilerimizde hemen her birimiz, partnerimizi çıldırtmak, yatakta kendimizi kral ya da kraliçe gibi hissetmek isteriz. Özellikle erkeği tatmin etmek, kadınların cinsel birleşmeden daha fazla haz almasını sağlar. Yapılan araştırmalar, kadınların yarısından fazlasının, orgazm olmak için kollarında çıldırmış bir erkek olmasını istedikleri gerçeğini veriyor.

Yatak hareketlerinin yanında, erkekleri azdıran hareketler arasında gündelik yaşamda uygulanabilecek çok çeşitli hareket mevcuttur. Ayrıca erkekleri çıldırtan sözler yazımıza da bakabilirsiniz.

 • Yüksek Topuklu Ayakkabıların Gücü Adına: Yüksek topuklu ayakkabınızı, seksi elbiselerinizin hangisiyle giydiğinizin bir önemi yoktur. Aslına bakarsanız, yüksek topukları ev içerisinde bile değerlendirebilirsiniz. Yürümenizi belki zorlaştıracaktır ama attığınız her adımda, erkeğinize, “Seni arzuluyorum, geceyi bekle” mesajı verebilirsiniz. Bu hareketi dışarıda deniyorsanız, oturduğunuz mekanda ya da yürürken hiç fark etmez, bir bacağınızla diğer bacağınızı okşuyormuş gibi yapmanız, erkeğinizi feci bir şekilde tahrik eder.
 • Konuşurken Mimikler Ve Dudak Hareketlerine Dikkat: Onunla konuşurken, saçlarınızla oynayabilirsiniz. Parmaklarınızın arasından sürekli kayan giden saçlarınız, dikkatini kadınlığınıza vermesini sağlar. Bakışlarınızı cüretkar bir şekilde sevgilinize sunmaktan kaçınmayın. Saçlarınızı tek omzunuza atın ve başınızı saçlarınıza doğru eğin. Boşta kalan boynunuzu, dışarıda olduğu için öpememiş olması, içgüdülerini fazlasıyla tetikleyecektir. Bir şeyler yedikten sonra, dudaklarınızı, dudaklarınızla temizler gibi yapın. İnsanlara çaktırmadan, parmağınızı teninin çıplak bir yerinde oynatarak tahrik edici bir şeyler yazabilirsiniz. Gece olacakların mesajını, en net bu şekilde verebilirdiniz herhalde.
 • Karanlıktan Faydalanın: Eve birlikte döndüğünüz gecelerde, sokağın en ücra yerinde plansız bir şekilde öpüşmeye başlayın. Bu erkeğinizi deli edecektir. Sokakta birine her an denk gelebilme korkusuyla şehvetin çağrısı arasında kalan erkeğiniz, gece bunun intikamını sert bir birliktelikle alabilir.
 • Cüretkar Giyinin: Derin dekolteli bir bluz hiç de fena olmaz hani? Erkeğin dikkati hep sizde olur ve her nerede olursanız olun, sürekli bilinçaltı sizi arzular. Derin dekoltenizi iki göğsünüzün tam arasına yerleşecek bir kolye ile taçlandırırsanız, o bölgeyi hayallerinin en derinlerine yerleştirmiş olursunuz.

Bunlar ve bunlara benzer, hayal gücünüze, erkeğinizle olan iletişime göre şekillendireceğiniz erkekleri azdıran hareketler sayısını çoğaltabilirsiniz. Gelelim yatakta aranan, kışkırtıcı kadın olmanın kurallarına…

erkekleri-yatakta-azdiran-hareketler
erkekleri-yatakta-azdiran-hareketler

Erkekleri Azdıran Yatak Hareketleri

Yatakta erkeğinizin ne istediğini bilmeniz, mükemmel sevişen bir kadın olmanız için yeterli değildir. Birçok kadın, yatakta zaten yeterlidir. Buradan alacağınız mini detaylar, seks hayatınızın tutkusunu arttıracak.

 • Ön Sevişme Her Şeydir: Ön sevişme, çiftlerin birbirlerini tanıdıkları ve tamamladıkları en önemli zaman dilimidir. Birlikteliğin başladığı ana kadar sürecek olan ön sevişme oyunlarını uzun tutmalısınız. Bu sayede erkeğinizin boşalma sürecini de belirgin bir oranda etkileyebilirsiniz. Ön sevişme esnasında utangaçlığı bırakın, erkekleri azdıran hareketler arasından bildiğiniz her şeyi deneyin. Unutmayın, seks, keşfetme işidir. Gönderdiğiniz zevk sinyalleri her erkekte aynı oranda etkilemeyebilir.
 • Rol Yapın: İlişkilerde rollere soyunmak, her iki tarafı da heyecanlandırır. Kurgularınızı çeşitli tatlarla ve envanterlerle zenginleştirebilirsiniz. Filmlerde gördüğümüz çilekli puding hikayesi neden gerçek olmasın?
 • Onu Mecbur Bırakın: Eğer izin veriyorsa, ellerini kelepçe yardımıyla kullanamayacak hale getirin. Kontrol sadece sizde olsun, siz ne zaman ne isterseniz onu yaşatın. Bu hem meraklandıracak hem de daha fazla azmasını sağlayacaktır. İzin veriyorsa, kaba konuşmalar ya da sert dokunuşlarla işi bir tık daha ileri götürebilirsiniz.
 • Kendinizi Keşfedin: Bunu yaparken, erkeğinize izin vermeyin. Ona görsel bir şölen sunun, kendi zevk noktalarınızı uyarın ama size müdahale etmesine müsaade etmeyin. Erkek, bu durumda uyarılacak ve heyecan duyacaktır.
 • Islaklığı Derinlemesine Yaşayın: Kremler, yağlar ya da duş ardı sevişmelerinden kaçınmayın. Kadın bedeninin ıslaklığı, erkeğe tahrik edici etki bırakır. Ön sevişme esnasında özel yağlarla masaj yaparak vücudu nemlendirmeniz bile bu iş için yetecektir.
 • Kasılmalar İşin Bel Kemiği: Sürtünme zamanı ya da içeri girdiği anlar fark etmez, kasılmalarınızla onu delirtebilirsiniz. Bu erken gelmesini sağlayabilir, orantıyı kaçırmamakta fayda görüyoruz. Karakteristik olarak sert davranışlar ya da sözcükler burada denenebilir. Ama her erkekte bu konuda aynı tepkiyi alacaksınız diye bir şey yoktur.
 • Özel Noktalara Baskı Yapın: Tıpkı kadınlardaki gibi, erkeklerin de hassas noktaları bulunur. Onları keşfedin, her erkekte farklı olacaktır. Eğer bulduğunuz noktalar üzerine oynarsanız, harika bir seks şöleni yaşayabilirsiniz. Boşalmasına yakın zamanlarda, tırnaklarınızla belini çizmeniz, boşalmanın zevkini ve oranını arttıracaktır. Bunun yanında ön sevişme esnasında, yumurtalıklarının hafif dil dokunuşlarıyla sevilmesi, erkekleri azdıran hareketler arasında ciddi bir oranda yer tutar.
 • Pozisyon Değiştirmekten Kaçınmayın: Cinselliği tabu olarak görmeyin, çeşitli zevk alınası pozisyonları, uzmanların kitaplarından öğrenebilirsiniz. Bunları deneyerek seks hayatınıza renk katabilirsiniz. Eğer ortam müsaitse, bunları evin farklı bölgelerinde denemek de her iki tarafa heyecan verebilir. Anlık, hiçbir plan yokken onun banyoda olduğu bir anı da sevişmeye başlangıç olarak seçmek, sizin ellerinizde…
 • Tahrik Edici Ortamlar Ve Filmler: Sevgilinize perdeler açıkken sevişmek istediğinizi hiç söylediniz mi? Suratındaki şaşkınlığın altında yatan büyük bir heyecan var. Erkekler, izlenme ihtimallerini severler. Bu nedenle bunu deneyebilirsiniz. Ya da siz birlikte olurken, karşınıza pornografik içerikli bir film açmanız, erkeğinizin hazzını arttıracaktır.
 • Ego Tatmini: Ona ne kadar mükemmel olduğunu hatırlatmalısınız. Bir erkek, mutlu edebildikçe mutlu olur. Bunu kendinizi düşürmek olarak değil de, aldığınız hazzı içselleştirmek gözüyle bakmanız daha sağlıklı olacaktır.

Kadınlarda olduğu gibi erkekleri azdıran hareketler çeşitlilik gösterir. Üstelik konu insan doğası olduğundan, hangi erkekte hangisinin işleyeceğine karar vermek de zordur. Bu nedenle, cinsel birlikteliğiniz esnasında tüm bu yolları deneyerek kendi yolunuzu siz çizeceksiniz. Yapmanız gereken tek şey, aşmanız gereken tek tabu, utangaçlıklarınız. Erkekler yanlarında hanım hanımcık, yataklarında bir fahişe görmekten haz alırlar. Bir şeyleri sınırlandırmadan, zevk almaya odaklı durumu ele alırsanız, yatakta vazgeçilmez kadın olabilirsiniz. Ayrıca erkeklerin en sevdiği seks pozisyonları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.