Erkekleri Tahrik Eden Sözler

Erkekleri ne tahrik eder gibi birçok soru kadınların akıllarında bulunmaktadır. Bir erkeği tahrik etmek, onu heyecanlandırıp size daha çok bağlanmasını sağlamak düşündüğünüz kadar zor bir şey değildir. Erkekleri tahrik etmenin birçok yolu bulunmaktadır. Cinsel ilişki sırasında giydiğiniz seksi iç çamaşırları, kıyafetler, parfümler bazen erkeğinizi baştan çıkmanıza yetmeyeceğini bilmeniz gerekmektedir. Tabii ki de bunlarında çok büyük önemi bulunmaktadır. Ancak kulağa hoş gelen ve içini gıdıklayacak sözler onlar için çok daha cazip gelmektedir ve bu sözler onları çok tahrik etmektedir.

Birçok kadının aklında sevgilisini, kocasını, erkeğini nasıl tahrik edeceği hakkında sorular bulunmaktadır. Biz sizlere şimdi biraz bunlardan bahsederek cinsel hayatınızı renklendirmek isteriz.

erkek-yatakta-ne-duymak-ister
erkek-yatakta-ne-duymak-ister

Erkek Yatakta Ne Duymak İster?

Her şeyden önce erkekler sekste özgü dolu sözler duymaya bayılırlar. Ön sevişme esnasında onun kulağına fısıldayacağınız sözler onları onlardan almaktadır ve böylelikle fazlasıyla etkilenerek tahrik olmaktadırlar. İlişkiye girerken de kulağına fısıldamayı unutmayınız. Kulağına fısıldayacağınız sözler ilişkiye yön vermektedir. Böylelikle hem siz hem de partneriniz büyük ölçüde zevk alacaktır.

En çok haz aldığınızda ayıplardan sıyrılarak olabildiğince sözler söylemelisiniz. Bu cümleler erkeğin kendine olan güvenini arttırmaktadır. Güveni artan erkek hem sizin hem de kendinin zevk alması yönünde fazlasıyla çabalayacak ve hırslanacaktır.

Peki aklınızda bulunan erkeklerin yatakta duymak istedikleri sözler nelerdir? Erkekler neyden tahrik olmaktadırlar sorusuna bir kaç örnek verelim.

Erkekler Neyden Tahrik Olurlar?

Erkeğimi nasıl tahrik ederim sorusuna cevap olarak Erkeğiniz sizi doruklara çıkardığında ”devam et”, ”çok iyi”, ”harikasın”,”tam orası” gibi sihirli sözcüklerle onları daha çok heyecanlandırıp onları daha çok çıldırtacaksınız. Aynı zamanda erkekler aşklarının büyüklüğünü katan sözcüklerden de fazlasıyla etkilenmektedir. Cinsel ilişki sırasında ”aşkım” ”bitanem” gibi sevgi sözcükleri kullanabilirsiniz. Böylelikle sevginizi ona hissettirerek unutulmaz bir ilişki yaşamaya sebep olabilirsiniz. Erkekler genellikle kendilerini süper kahraman olarak hissetmek istemişlerdir. Sizlerde onlara süper kahramanmış gibi iltifatlarda bulunarak ilişkinize renk katabilirsiniz.

Ön sevişme esnasında erkeğin cinsel organına yakından bakmanız ve dokunmanız erkeğinizi çok fazlasıyla etkileyecektir. Hatta bu gece yaramaz bir kadın olmak istediğinizi söyleyerek etkiniz altında bırakabilirsiniz ve fazlasıyla heyecanlandırabilirsiniz.  Aslına bakacak olursak erkeklerin duymak istedikleri yatakta gerçekten iyi olup olmadıkları ve sizi ne kadar mutlu ettiğidir. Normalde hanım hanımcık, kibar ve son derece terbiyeli dahi olsanız erkekler sizi yatakta bambaşka biri olarak hayal etmektedir. Ateşli bir birey olmanızı arzulamaktadır. Seks sırasında kışkırtıcı kelimeler de olmazsa olmazdır.

erkegi-cildirtmak-icin-onemli-noktalar
erkegi-cildirtmak-icin-onemli-noktalar

Erkeği Çıldırtmak için Önemli Noktalar

Erkeğinize tahmin edemeyeceği kadar yakın olmanız erkeğinizi baştan çıkarmaya sebep olacaktır. Unutulmamalıdır ki erkekler kadınların varlığından dahi tahrik olmaktadırlar. Ancak onlara söyleyeceğiniz güzel sözcükler ile erkeğinizi kendinize bağlamanıza sebep olacaktır. Ayrıca erkeğinize yakın temaslarda bulunun ve erkeğinizi kendinize çektiğiniz anda uzaklaşın. Erkekler bu durumda sarsılacak ve bu sarsıntı ile kendilerini güçlendirerek çok fazla tahrik olacaktır. Böylelikle bu sefer erkeğiniz tahrik olarak sizin üstünüze düşecektir.

Ayrıca sadece sözlerinizle değil gözlerinizle de erkeğinize bir şeyler anlatmalısınız. Erkeğinizin gözlerine dikkatli ve seksi bakış atarak esiriniz altına alabilirsiniz. Sonrasında gözlerinizi gözlerinden çekerek bedenine bakış atarak ona aslında açık olarak ne istediğinizi belli eder ve erkeğiniz bu durumdan etkilenerek davetinizi geri çevirmeyeceğine emin olabilirsiniz.

Anladığımız üzere partnerlerimiz sadece yaptıklarımızla, giydiklerimizle değil söylediğimiz sözcüklerle de tahrik olmaktadır. Sevişme sırasında söylenilecek sözler fazla düşünülmeden kendiliğinden içten gelen sözcükler olmalıdır. Ayrıca erkeğinizi etkileyip onları heyecanlandırdığınızda hem çok daha zevk almasını sağlarken size de çok zevk yaşatmasına sebep olabilirsiniz.

Ayrıca Erkeğimi Nasıl Mutlu Edebilirim yazımıza da bakabilirsiniz.