Erkeklerin En Sevdiği Seks Pozisyonları

Doğaları gereği seks yaparken yeterli doygunluğa her zaman ulaşamayan erkekler, doyabilmek adına birçok çeşitte seks pozisyonu denerler. Seks yaparken mutlu olmak, karşı tarafı mutlu etmek ve tatmin olmak isterler. Erkeklerin en sevdiği seks pozisyonları, seks yaparken en haz aldığı pozisyonlardan belirlenir. Kendi vücudunuza göre en uygun seks pozisyonu listemizi incelemelisiniz. Kendinize uygun olan seks pozisyonunu seçmeli ve en çok hangisinden haz alıyorsanız o pozisyon üzerinde çok sıkmadan ara ara seks yapmalısınız.

Erkekler seks yaparken nasıl mutlu olur sorusu ile dolup taşan kadınların bilmesi gerekir ki, erkeklerin en sevdiği seks pozisyonları web sayfamız da sürekli olarak güncellenmektedir. Gerek önerilere göre, gerek ise deneyimlere göre düzenlenebilen seks pozisyonları ile sizler de erkeklerinizi sekste mutlu edebilirsiniz. Partnerinizi doygunluğa ulaştırmanın yolunu arayan kadınlar, işte tam manası ile doğru bir web sayfasına geldiniz. Hemen aşağıda bulunan erkeklerin en sevdiği seks pozisyonları listemizi inceleyerek sizler de erkeğinizi mutlu edebilirsiniz.

kartal-pozisyonu
kartal-pozisyonu

Kartal Pozisyonu

Belki de erkeklerin seks yaparken en çok zevk aldığı pozisyonlar listesinin başında yer alıyor. Kadının sırt üstü uzandığı esnada bacaklarını havaya kaldırarak erkeğinin vücudundan iki yana doğru açar. Erkek ise kadının bacaklarından tutarak kalçaları kucağa alır ve diz üstü seks yapar. Bu pozisyon erkeklerin en sevdiği seks pozisyonları listesinin en başında yer almaktadır. Her ilişki esnasında bu pozisyona mutlaka yer vermelisiniz.

sfenks-pozisyonu
sfenks-pozisyonu

Sfenks Pozisyonu

Güçlü erkeklerin üstesinden gelebileceği bir pozisyondur. Eğer erkeğinizin gücüne inanıyorsanız bu pozisyon ikinizi de çıldırtacak kadar etkili olabilir. Dirseklerinden yardım alarak bir bacağı kendine doğru bükük, diğer bacağı ise düz uzatılmış. Erkeğiniz ise sizin üzerinize yerleşerek birleşmesini tamamlar. Bu pozisyonda erkeklerin en sevdiği seks pozisyonları arasında yer almaktadır. Güçlü erkeklerin tadı bu pozisyon ile daha sert.

kiskirtma-pozisyonu
kiskirtma-pozisyonu

Kışkırtma Pozisyonu

Doggy pozisyonuna oldukça benzeyen bu seks pozisyonu aslında çok farklı hazlara mal olabilir. Kadının kollarını bükerek yerden destek alır, doggy pozisyonuna yakın bir pozisyona geçer, erkek ise kadının göğüslerinden tutarak birleşmeyi gerçekleştirir. Kadınların en çok orgazm olduğu seks pozisyonlarından bir tanesidir.

arkadan-pozisyon
arkadan-pozisyon

Arkadan Pozisyon

Kadın ve erkek ayakta dururken birleşmenin sağlandığı ve erkeklerin en sevdiği seks pozisyonları arasında yer alan pozisyonlardan bir tanesidir. Kadın hafif eğilerek avuç içi ile bacaklarına dayanır, erkek arkadan birleşmeyi gerçekleştirir. İki tarafında birleşmeye yapacağı katkı ile alınan haz doruklara ulaşabilir.

ters-binici-pozisyonu
ters-binici-pozisyonu

Ters Binici Pozisyonu

En sevilen seks pozisyonları arasında yer alan ters binici pozisyonu her iki tarafı da mutlu etmek için birebir. Bu pozisyonda erkek sırt üstü yatar, kadının sırtı erkeğinin yüzüne dönük olur, tabiri caiz ise ters ata biner gibi. Bu şekilde birleşme sağlanır. Kadının üstün performansı ile kendini bilen hareketlerle birleşince alınacak olan haz bulutların üzerinde olacaktır. Kadın kendini bildiği için G noktasına daha çok temas eder ve hazzı tam 10 katına çıkarabilir.

balkon-pozisyonu
balkon-pozisyonu

Balkon Pozisyonu

Erkek elleri ile yerden destek alarak yerde oturur. Kadın ise bacaklarını erkeğinin vücudu arasından geçirerek bir yandan yerden destek alarak birleşmeyi sağlar. En sevilen seks pozisyonları arasında bulunan bu pozisyon ile yine kadın G noktasına daha rahat temas edecektir.