Erken boşalıyorum ne yapabilirim

Erken boşalma sorunu pek çok erkeğin sorunu olarak karşımıza çıkabiliyor. Erken boşalma tedavi edilebilen veya alternatif çözümleri olan bir sorun, ama kendi içine kapanan ve sorunundan kaçan erkek bu sorunu çözümsüz bırakıyor.

 

Erken boşalıyorum ne yapabilirim

Erken boşalıyorum ne yapabilirim diyorsanız bizim size önerilerimiz şunlar olacaktır.

Erken boşalma sorununun başlıca sebeblerinden bir tanesi aşırı heyecan ve his yoğunluğudur. Bunu sahneye çıkan bir sanatçı gibi düşünebilirsiniz. İlk zamanlarda sahne heyecanı kontrolünü kaybetmesine ve hatalar yapmasına sebeb olurken ilerleyen zamanlarda usta bir sanatçı haline gelecektir.

Sizde usta bir sanatçı olmak istiyorsanız daha sık sahneye çıkmalısınız. Eğer bir partneriniz var ise öncelikle partneriniz size yardımcı olmalı ve sizi kontrol ederek uzmanlaşmanızı sağlamalı. Eğer bir partneriniz yok ise mastürbasyon yaparak bunu kontrol altına almalısınız. İlk denemelerde çok hızlı boşalabilirsiniz buna aldırış etmeyin. Zaman içerisinde dokunuşlarınızla birlikte kendinizide kontrol etmeyi öğreneceksiniz. Zirveye yaklaştığınız anda durarak kendinizi ve kontrol dürtünüzü güçlendirmeye çalışın. Bu antreman ile zaman içerisinde bu sorunu çözebilirsiniz.

Diğer alternatifler

Sorunu kalıcı olarak çözmek tabiki en güzeli ama sizin için bir çözüm önerimiz daha var. Geciktiriciler grubu. Geciktiriciler jel, krem yada ilaç olarak kullanılabilen ve yarattığı etki ile sizin daha geç boşalmanızı sağlayan ürün grubunun genel adıdır. İlişkiden kısa bir süre önce uygulanarak kullanılan sprey, krem yada jel grubu hissiyatı azaltarak sizin boşalma sorununuzun çözümüne yardımcı olur.

Erken boşalmak aslında boşalan için değil partner için büyük bir sorundur. Yeterince tatmin olamayan partner yatakta istediği zevki alamaz. Erken boşalma sorunu yaşayan kişilerin öncelikli olarak partneri için bu konuda çözüm üretmesi çok önemli olacaktır.

Bu yazdıklarımızın size yardımcı olmasını umuyoruz. Ama sorunların çözümü için doktor yardımın en başarılı sonuç olacağınıda biliyoruz. Bu yüzden bizim size tavsiyemiz utanmadan bir doktora giderek sorunlarınızı paylaşmanız ve çözüm aramanız olacaktır.