Geciktirici Nedir İşe Yarar mı ?

Cinsel performansını daha uzun süre sergilemek isteyen beylerin gözdesi geciktirici ürünler. Hemen hemen dünyanın her yerinde değişik türleri kullanılan geciktirici ürünler ile ilgili bilmek istediğiniz tüm bilgiler bu yazımız da. Geciktirici ürünler işe yarıyor mu ? Geciktirici ürün kullanırken neye dikkat etmeli ? Tüm bu sorularınızın cevabını yazımızda bulacaksınız. 

Geciktirici ürünleri piyasada üç farklı şekilde bulabilirsiniz. Geciktirici krem, geciktirici sprey ve geciktirici prezervatif. Bu üç farklı sunum şeklininde çalışma mantığı aynıdır. Geciktiricili prezervatif içinde geciktirici ürün ile gelmektedir. Siz prezervatifi kullandığınızda geciktirici cilde temas ederek işlevini yerine getirmeye başlar. 

Geciktirici Krem yada Sprey Nasıl Kullanılır ?

Geciktirici krem veya geciktirici sprey penis başına ve çevresine sürülerek yada sıkılarak uygulanır. Bu işlemin cinsel birleşmeden en az 15 dakika önce hatta mümkünse 30 dakika önce yapılması tavsiye edilir. Bu sayede sprey yada krem cilt tarafından emilerek bölgenin uyuşmasını ve hissiyatın azalarak boşalma süresinin uzamasını sağlar. 

Geciktirici Krem yada Sprey Nasıl Çalışır ?

Geciktirici krem yada sprey mantık olarak aynı biçimde çalışır. Krem yada sprey olarak kullanılması tamamen kullananların tercihine bağlıdır. İki üründe penis kafası ve civarında cildin üzerine sürülür. Ürün uygulandıktan bir süre sonra cilt tarafından emilerek uygulanan bölgenin uyuşmasını ve hissiyatın azalmasını sağlar. Bu sayede kullanan kişinin orgazm olma yani boşalma süresinin uzaması sağlanır. 

Geciktirici Krem yada Sprey Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ?

Geciktirici kullanımında en önemli hedef . İlk olarak boşalma süresini uzatarak partnerinin zevk alma ve orgazm olmasını sağlamaktır. Geciktirici kullanırken yapılan çok önemli bir hata ise olayı korkunç hale getirebilmektedir. Eğer geciktirici ürün cinsel ilişkiye girmeden kısa bir süre önce uygulanır ise geciktirici ürün cinsel ilişki yolu ile partnerinize de bulaşır. Yani geciktirici cilt tarafından emilmeden korunmasız cinsel ilişkiye başlanır ise partnerinizin boşalma süresi de uzayacak demektir. Bu durumda geciktirici ürün ile partnerinize yaşatmak istediğiniz orgazm için, sizin boşalma süreniz uzasa bile yeterli olmayacaktır. 

Geciktirici ürünleri cinsel birleşmeden en az 10-15 dakika önce kullanmanız bu anlamda çok önemlidir.