Göğüs Büyütme Yöntemleri

Göğüs büyütme yöntemleri isimli bu yazımızı okuyorsanız eğer göğüs ölçünüzden rahatsızsınız demektir. Şimdi sizlere bir kaç açıklama yaptıktan sonra göğüs büyütme yöntemleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Göğüs büyütme konusunda kesin karar vermeden önce şu bir kaç soruyu kendimize sormamız lazım.

  1. Göğüslerinizin gelişme evresi tamamen tamamlandı mı ?
  2. Göğüslerinizle ilgili şikayetiniz beğenmediğiniz için değil gerçek anlamda çok küçük olduğu için mi ?
  3. Hamilelik ve emzirme sürecinden sonra göğüslerinizin daha büyük görüneceğini biliyor musunuz ?

Eğer yukarıdaki soruların hepsine evet cevabı vermişseniz göğüs büyütme yöntemleri ile ilgili yazımızı okumaya devam edebiliriz.

Estetik operasyon:

Göğüslerinizi büyütmek için estetik operasyon yaptırabilirsiniz. Göğüs estetiği ülkemizde oldukça gelişmiş durumda. Bayanlardan gelen yoğun talep sonucunda alanında uzmanlaşmış ve en son teknolojiyi kullanan pek çok doktor bulabilir, bunlar arasından seçtiğiniz doktora göğüs estetiği yaptırabilirsiniz. Göğüs büyütme ameliyatı genelde kısa süren ve ameliyat sonrası oluşan ağrılı dönemi atlattıktan sonra normal hayatınıza hızla dönebilirsiniz.

Göğüs büyütücü egzersizler:

İnternette pek çok internet sayfasında göğüs gelişimine ve büyütmeye yardımcı olduğunu iddia ettikleri göğüs büyütücü egzersizleri bulabilirsiniz. Göğüs büyütücü hareketler yaparak sizde şansınızı herhangi bir operasyon geçirmeden deneyebilirsiniz. Unutmayın kaybedeceğiniz hiç bir şey yok.

Göğüs büyütme masajı:

Göğüs büyütme masajı son zamanlarda oldukça popüler olan bir konu. Göğüs büyütme masajı ile göğüslerinizde 1-2 beden büyüme sağlayabileceğinizi iddia ediyorlar. Bizim aklımıza takılan tek soru ise acaba göğüsleriniz büyüyecek mi yoksa sarkacak mı ?

Göğüs büyütücü krem:

Göğüs büyütücü kremler şu an çok popüler içinde yer alan bileşenler ile göğüslerin büyümesini sağlayan göğüs büyütücü krem kullanan bayan sayısı hiçte azımsanacak sayıda değil. Çok ciddi araştırmalar sonucu geliştirilen bu kremleri düzenli olarak kullanarak göğüslerinizde büyüme görüp göremeyeceğinizi zaman gösterecek.