İlk Seks Nasıl Olmalı

Belki de insanların tek ortak kabusu olan gündür ilk gece seksi aslında düşümüzde büyüttüğümüz kadar korkulacak bir durum olmadığını sadece yaşadığımızda anlayabileceğimiz bir şey. Biz tabii ki size burada neler olabileceğini, nasıl hissedeceğinizi, kızlık zarı hakkında bilgileri, orgazmı ve ilk gece veya ilk seks nasıl olmalı tüm ayrıntıları ile paylaşacağız..

İlk Seks Nasıl Olmalı – Bekareti Kaybetme

Bekareti kaybetme insanlar tarafından nasıl bir insan olduğunuzu ölçmeye yaramaktadır. Fakat bekaret sadece hala seks yapmadığınızı göstermekten başka bir boyuta geçmektedir. Toplumumuzda bekaret kaybetmeyi insanlar çok kötü görmemektedir. Fakat elinde sonunda evli ya da bekar herkes bir gün bekaretini kaybedecektir. Bundan dolayı da ilk defa seks yapacak olanlar için bekareti kaybetme ve kızlık zar bozma konusuna değineceğiniz.

Düşündüğünüzden Daha Zor Olacak, Bunu Kabul Etmelisiniz!

İlk defa sevişecek olan kişilerin seks yapmayla alakalı problemleri vardır. Bunda ilk başta kızlık zarı dert edilir. Kızlık zarı, vajina girişinde bulunan ince doku zarı olarak geçmektedir. bazılarında daha çocuk yaşlardayken oyun oynarken yırtılabileceği gibi daha seks yapmayı düşünmeden tampon yerleşiminde de yırtılmış olabiliyor. Fakat genellikle kızlık zarı ilk defa seks yapacağınız da orada olmaktadır. Eğer sevgiliniz içinize giremediğini veya bir şeyin tıkadığını hissederse bunun kızlık zarı olduğunu bilmelisiniz. İçinize girdikten sonra acı hisseder, kan görürseniz de bunun kızlık zarı olduğunu ve korkmanıza gerek olmadığını belirtelim.

misyoner-pozisyonu
misyoner-pozisyonu

Seksin Gerçekleşebilmesi için En İyi Yöntem

  • Misyoner yöntem; ilk defa seks yapacaklar için en iyi pozisyon olmaktadır. Misyoner, siz yatarken erkeğinizin üstünde olmasıdır.
  • İçinize ilk girdiğinde sanki çişinizi yapıyormuş gibi vajinanızın kaslarıyla aşağıya doğru itmelisiniz.
  • Daha sonrasında yavaş bir şekilde ilerlemeli ve ikinizin de rahatladığı zamanda derine doğru inebilirsiniz.
  • Rahatlama sonucunda vajinanız genişleyecek ve kızlık zarı da yırtıldığından artık çok daha iyi seks yapabileceksiniz.
ilk-defa-yaptiginizi-belirtin
ilk-defa-yaptiginizi-belirtin

İlk Defa Yaptığınızı Belirtin

Seks yapmak iki kişi arasında önemli olan bir olay olduğundan karşınızdaki kişiye ilk defa yapıyorsanız bunu belirtin. Yalan söylemeniz işleri daha berbat hale getirecektir. Kızlık zarınız önceden yırtıldıysa bunu belirtmeniz ilişki açısından çok daha iyi olur.

agrili-olacak-unutmayin
agrili-olacak-unutmayin

Ağrılı Olacak, Unutmayın!

Kızlık zarı yırtılma esnasında hafif bir şekilde acı vermektedir. Fakat çok çabuk geçer. Ama seks sırasında acı vermeye devam ediyorsa ve sizin içinize girmiş ya da giremiyor ise daha fazla ön sevişmeye zaman ayırmalısınız. Ayrıca ön sevişme konumuza da bakabilirsiniz.

zamanlama-konusu-sekste-bir-numara
zamanlama-konusu-sekste-bir-numara

Zamanlama Konusu Sekste Bir Numaradır!

Birbirinizi nasıl tahrik edebileceğinizi keşfedip sadece düşünmekle kalmayacak pelvis kısmında da balon gibi şişme hissedersiniz. Bu durumdaysa içeriye girişlerin hazır olduğunu belli etmektedir. Zamanlamaysa orgazm de işinize yarayacak. İlk defa seks yapma aynı ilk randevuya benzetilmelidir. Çünkü ilk randevu da nasıl karşınızdaki kişiyi daha yeni tanıyacaksanız sekste de vücudunu ilk defa tanıyorsunuz. Bunu aklınızdan çıkartmayın. Ayrıca ilk seks yaptığınız da çok iyi şeyler beklememelisiniz. Seks yaptıkça iyileştirebilenler arasındadır.