Kadınları Orgazm Etmenin Yolları

Kadın orgazmında öncelikle kadının rahat olması önemlidir. Kadının rahat olması için karşısındaki erkeğe âşık olması gerekir, duygusal bir bağ kadın için büyük önem taşımaktadır. Kadının seksten korkmaması, utanmaması gereklidir. Öncelikle kadınların vücutlarına güvenmesi gerekmektedir. Ve erkeğinize bunu yansıtmalısınız. Bu şekilde erkeğinizi elinizde tutarak gaza gelmesini sağlayabilirsiniz. Onun bu gazı da aynı şekilde sizi gaza getirerek güzel bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Birçok erkeğin aklında kadınları orgazm etmenin yolları bulunmaktadır. Kadınlarını nasıl mutlu edebilirim diye araştırmaya başlamış bulunmaktadırlar.

Ön Sevişme!

Kadının yeteri oranda tahrik olması için ön sevişme muhakkak yapılmalıdır. Bazen ön sevişme yapılmadan da orgazm olabilmektedirler. Bu tamamen kadına bağlı bir durumdur.  Kadınların vücudunun neresine dokunursanız kadınların hoşuna gidecek ve tahrik olacaktır. Kadının orgazm olabilmesi için üstte olması önemli bir noktadır. Çünkü hareketlerini kontrol etme şansına sahip olurlar ve bu şekilde erkeğini de yönlendirebilmektedirler. Klitoris de erkeğin vücuduna değdiği için bu gibi durumlarda kadınlar çok daha fazla orgazm olabilmektedirler.

sert-davranin
sert-davranin

Sert Davranın!

Erkeğin kadının göğüslerine dokunması ve sert bir şekilde davranması bazı kadınların çok fazla hoşuna gitmesini sağlayacaktır. Erkeğin kadının saçlarını kavraması da kadını etkileyecek durumların arasında bulunmaktadır. Erkek parmaklarını penis vajinanın içerisindeyken vajinaya sokması da kadının vajina içindeki tırtıklı duvara daha çok baskı uygulamasıyla daha çok zevk verebileceğini söyleyebiliriz.

Tüm bunlar orgazmı ciddi şekilde arttırmakla birlikte karşılıklı zevk almanızı sağlayacaktır. Karşılıklı cinsellik ilişkilerinde iletişim şarttır. Çünkü her iki tarafta nasıl zevk aldıklarını bilmedikleri için kayıtsız kalabilirler. Bu yüzden karşılıklı isteklerinizi belirterek cinsellik hayatınıza renk katabilirsiniz. Böylelikle ateşli bir şekilde ilişkiye girebilir ve zevk alabilirsiniz. Eğer siz kadınlar sesli olarak söylemeye utanıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda erkeğin ellerini dokunmasını istediğiniz yerlere götürerek erkeğe ipucu verebilirsiniz.  Hem de bu durum erkeğin çok hoşuna gidecektir.

Cinsel ilişki sırasında çok fazla gözlerinizi kapatmamanız gerekmektedir. Gözlerinizle görmek hem sizi hem de erkeğinizi fazlasıyla tahrik edecektir. 

Bu arada kadınlar kendi orgazmıiçin erkeğini fazlasıyla tahrik ederek kendilerine çekmeyi de başarabilirler. Böylelikle iki tarafta karşılıklı zevk alarak orgazm olabilmektedir. Erkek tahrik oldukça kadınları tahrik etme oranı artmaktadır. Canınızı acıtmadan sert hareketlerle sizi tahrik edecek ve etkileyecektir.  Seks sırasında öpüşmek romantizmi arttırdığını söyleyebiliriz. Bu da kadını fazlasıyla etkilemektedir.

Aynı şekilde erkek oturur pozisyonda olup kadın onun üstünde olması da kadının orgazmında faydalı olacaktır. Kadın kendini ayarlayabilir ve daha rahat hareket etmesini sağlamaktadır.  Vajina kaslarını çalıştırmak önemli noktadır. Kendinizi aşağı yukarı çekerek vajina kaslarınızı çalıştırabilirsiniz. Belinizi kıvırarak hareket etmenizin erkeğinizi tahrik eder ancak sizin için bir yararı dokunmayacak çünkü bu şekilde penisin yeterince hissedilmesini engelleyebilirsiniz.

kadinlar-nasil-orgazm-olur
kadinlar-nasil-orgazm-olur

Kadınlar Nasıl Orgazm Olur?

Kadın nasıl orgazm olur sorusunun cevabını vermiş bulunmaktayız. Aynı zamanda kadınlar orgazm olurken çıkardıkları ses erkeklerin hoşuna gitmektedir ve fazlasıyla zevk almasını sağlamaktadır. Ancak bu gibi durumlarda maalesef erkeğin kendini tutması gerekmektedir. Eğer tutamaz ise kadın yarım kalmaktadır ve böylelikle o kadar çabalamak boşa gidecektir.  İlk orgazm da erkeğin sürekli hareket etmesi önemli noktalardan bir tanesidir. Hareket ederse kadın boşalabilmektedir.  Tabi ki de bu durumu anlamak çok zordur ancak ikinci orgazm gelerek çok daha fazla zevk almanıza sebep olacak ve etkileyecektir.

Orgazm olduğunda tıpkı erkeklerde yaşanan durum gibi tepe noktasına gelmektesiniz. Vajinadaki sıvı artmakla birlikte sıvı akmaktadır. Böylelikle çok fazla ıslaklığa sebep olabilirsiniz. Kadınlarda ki G noktası da büyük rol oynamaktadır. Vajinanın ön duvarında bulunan G noktası birçok kadında bulunulması zor noktalardan bir tanesidir. Ancak bulunulduğunda orgazm açısından çok faydası dokunduğunu göreceksiniz. Fazlasıyla zevk vererek sizi sizden almayı başaracaktır. Ayrıca şunu da söylemeden geçmek istemem. Birçok kadın boyun bölgesinden, kulak memesinden ve karın bölgesine uygulayacağınız küçük dokunuşlardan da fazlasıyla zevk almaktadır. Aynı zamanda seks sırasında kadınınızın kulağına fısıldayacağınız küçük sözcüklerde kadınınızı baştan çıkaracak ve kadının orgazm olmasını sağlayacaktır.

Yazımızda da anlattığımız gibi kadınların orgazm olması için küçük şeyler yaparak da gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle kadınları orgazm etmenin yolları hakkında bilgi vermiş bulunmaktayız. Kadınların hassas noktalarını bulduktan sonra devamı gelecektir ve böylelikle karşılıklı olarak büyük zirvelere ulaşacak ve zevk alacaksınız. Unutulmamalıdır ki zevkler karşılıklı olması gereklidir. Bir taraf istemediği sürece iki tarafında zevk alması mümkün değildir.