Ön Sevişme Nedir

Ön sevişme çiftler için çok önemli olmakla beraber seksin daha iyi geçmesini sağlamaktadır. Ön sevişme yaşadığınız zaman cinsel birliktelik sırasında rahatlamış olursunuz ve zevki daha iyi tadarsınız.

Ön Sevişme Nasıl Olur

Ön sevişme nedir nasıl olur sorusu internette en fazla aranan sorular arasında yer almaktadır. Cinsel ilişki olmadan önce ilişkiye daha kolay girilmesi için seks sırasında çiftlerin birleşiminin rahat olması açısında ön sevişme nedir sorusunun cevabını bilmeniz sevişmenizi mükemmel kılmak için önemli olmaktadır. Özellikle de ilk kez cinsel birliktelik yaşayacak olan kişiler ön sevişmenin ne olduğunu bilmezler ve daha sonrasında ilişki yaşayacakları sırada büyük acılar yaşanabilir. Fakat ön sevişmenin ayrıntılarını bilirseniz ilk sevişmenizde bile mükemmel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Ön Sevişme Nedir?

Ön sevişme cinsel birleşmeniz olmadan önce hem ruhunuzu hem de bedeninizi cinselliğe hazırlar. Ön sevişme uzun tutulursa eğer özellikle de ilk kez cinsel deneyimi yaşayacak kişiler açısından önemli olmaktadır. Cinsel birliktelik ilk olarak çiftlerin aceleci davranmaması gerek.

Ön Sevişme Nasıl Olmalı?

Ön sevişme nasıl olur sorusunun cevabını aşağıda vereceğimiz tüyolarla tam olarak örenmiş olacaksınız. Ön sevişmenin nasıl olacağını bilmiyorsanız eğer aşağıdaki tüyoları iyi bir şekilde okumalı ve ardından sevişmeniz sırasında bunların her birini uygulamalısınız.

birbirinize-dokunun
birbirinize-dokunun

Birbirinize Dokunun!

Ön sevişmeye ilk olarak birbirinize dokunarak başlamalısınız. Bu şekilde yaptığınız zaman karşınızdaki kişinin sıcaklığını hissedebilecek hem de erojen bölgelerinin neresinin olduğunu bulabileceksiniz. Birbirinize dokunduğunuz zaman parmak uçlarınızı kullanın ve ilk olarak avuç içleriyle başlamanın uygun olacaktır.

opusme
opusme

Öpüşme!

Ön sevişme esnasında ikinci adım öpüşmektir. Öpüşmek ön sevişme açısından çok önemlidir. Öpüşme esnasında bilgili olmalısınız. Doğru olacak şekilde öpüşürseniz eğer cinsel birlikteliğiniz çok daha keyifli bir hal alır. Fakat ateşli öpücük cinsel birlikteliği baştan çıkarır.

masaj
masaj

Masaj!

Ön sevişmeyi iyi hale getirecek bir diğer yöntem ise masaj tekniği. Karşınızdakine masaj yaptığınız zaman yorgunluğunu alırsınız ve rahatlamasını sağlarsınız. Bu şekilde de kendi sıcaklığınızı hissettirip cinsel birlikteliğe tam olarak hazır hale gelebilirsiniz.

yari-ciplak-durun
yari-ciplak-durun

Yarı Çıplak Durun!

İlk kez sevişme yaşayacaklar için biraz utanç verici bir durum olsa da partnerinizle beraber yarı çıplak olmanız gerekiyor. Sonuçta utanacak bir durumunuz yok çünkü ön sevişmeden sonra partnerinizi iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Seksi iç çamaşırları ya da seksi kıyafetler tercih ettiğiniz zaman sevişme daha ateşli hal alır.

koku
koku

Koku!

Ön sevişmede her iki taraf içinde koku önemlidir. Cinsel beraberlik öncesinde vücut temizliğine önem verdiğiniz zaman birliktelik daha iyi bir hal alacaktır. Aksi durumda en ufak ter kokusu cinsel birlikteliğinizde partnerinizin sizden uzaklaşması için bir neden olabilmekte.

erotik-film-izle
erotik-film-izle

Erotik Filmler!

Erotik filmler ön sevişmenin en iyi yöntemleri arasında yer alıyor. Cinsel birlikteliğe başlamadan önce izlemenizi tavsiye ederiz. Erkekler gibi kadınlarda erotik filmlerden hoşlanmaktadır. Beraber seks içeriği olan bir film izlemeniz henüz birbirinize dokunmadan bile sevişemeye hazır hale geldiğinizi gösterir. Aynı zamandaysa ön sevişme esnasında küçük oyunlar oynayıp karşınızdakini daha istekli hale getirebilirsiniz.