Oral seks klavuzu

Oral seks nedir

Oral seks cinsel organların ağız yolu ile uyarılmasının genel adıdır. Tarihi çok eskiye dayanır. Pek çok kitap hatta mağara duvarlarında oral seks ile ilgili bilgi yada resimler bulunmaktadır.

Oral seks klavuzu
Oral seks klavuzu

Oral seks bekareti bozar mı 

Hayır. Sonraki saçma soru lütfen 🙂

Oral seks nasıl yapılır

Genel anlamda resmi olarak kabul edilmiş bir uygulaması yoktur. Partnerlerin ağzı ve dili ile birbirini uyarma sanatına oral seks denir. Genel anlamda zevk alma kavramı kişiden kişiye göre değişeceği için partnerlerin birbirini tanıma sürecinde denemeler yaparak ilerlemesi daha faydalı olacaktır.

Bayan için oral seks

Bayana oral seks nasıl yapılır sorusunun cevabını şu biçimde verebiliriz. Erkek partner vajina dudaklarını ağzı ve dili ile dokunuşlar yaparak uyarır. Bu bazen emme, dil atma yada dili ile baskı uygulamak olabilir.

Erkek için oral seks

Erkeğe oral seks nasıl yapılır sorusunun cevabını şu biçimde verebiliriz. Bayan partner penisi elleri ile kavrayacak ağzı içinde emme, yalama daba hafif dişlemelerle uyarır. Bunu yaparken eli ile hafif aşağı yukarı haraketleri yaparak oral seksi bir seviye yukarıya taşıyabilir.

Oral seksin zararları nelerdir 

Oral seksin en büyük zararı bağımlılık yaratabilir 🙂 Bunun dışında taraflar zevk aldığı sürece hiç bir zararı yoktur.

Oral seks ve sağlık

Cinsel organlar en kolay biçimde bakteri barındırabilen ve temizliği çok özen isteyen organlardır. Oral seks esnasında ağız gibi mikrop alımına çok müsait bir organ ile temasa geçer. Bu yüzden birbirine oral seks yapan tarafların hem ağız hemde cinsel organ bakım ve temizliğine dikkat etmesi çok önemlidir.

İleri derece oral ilişki

Alttaki link ile izleyebileceğiniz canlı yayın sırasında TRT spikerini gülme krizine sokan o olay

Sadece oral

Bakire bir bayan yada bir gay tarafından duyabileceğiniz, cinsel ilişkiye girmeyeceğini sadece oral seks yapacağını belirten cümle.

Size kısaca bir oral seks klavuzu hazırladık umarız merak ettiğiniz soruların cevabını bulmuşsunuzdur. Bizim size tavsiyemiz oral seks yaparken temizlik ve hijyene önem verin. Oral seks yolu ile kapabileceğiniz hastalıklar olduğunu göz ardı etmeyin.