Penis Büyütme Maceraları

Hemen hemen her erkek daha büyük bir penisin hayalini kurar. Penis büyütme adına satılan haplar, kremler, pompalar arasında gezer durur. Bugün size penis büyütme ile ilgili önemli bilgiler ve hayatınızı değiştirecek bir kaç ipucu vereceğiz.

Penis büyütme maceraları

1- Penis Büyütücü Haplar

Konuyu tartışmıyoruz ciddiye bile almıyoruz. Eğer penis büyütücü haplara hala inanıyor iseniz bu inancı kafanızdan silin. Böyle bir ürünün cidden olupta viagra gibi tüm eczanelerde olmaması yada yüzlerce ilaç firması tarafından piyasaya sürülmemiş olması size ne demek istediğimizi yeterince açıklayacaktır.

 

2- Penis büyütücü kremler

Peni büyütücü kremler bölümünüde hiç üzerinde durmadan geçiyoruz. Penis büyütücü krem diye bir şey yok. Ama penis büyütme yöntemlerinden bir tanesinde krem kullanımı var.

 

3- Penis büyütücü pompalar 

Evet bu ürünler tamamen çözüm olmasada belli oranda işe yarayabiliyor. Çalışma sistemi ise aynen şöyle. Penis damarlarına normalden çok daha yüksek oranda kan pompalanmasını sağlıyor ve çok küçük bir oranda olsada penis boyunda yada çapında gelişim sağlıyor. Tabi siz hep aynı oranda sert bir ereksiyon yakalayamadığınız sürece bu üründe pek işe yarayacak gibi değil. Bu ürünler kullanılırken penisin ısıtıp pompanın etkilerine destek olan bazı yardımcı kremler mevcut.

 

4- Penis estetiği

Penis estetiği penis büyütme konusunda en güvenebileceğiniz yöntem olarak karşınıza çıkacaktır. Penis büyütme ameliyatları uzun zamandır başarı ile yapılan ameliyatlardan bir tanesi. Genel anlamda penisin erekte olduğu uzunluğa andaki uzunluğa bir artı katmasada penis çapı konusunda ciddi başarılar ortaya koyuyor. Vücudun kendisinden alınan yağ dokusunun penisin içine enjekte edilmesi ile penis kalınlığı artıyor. Bir kaç defa yapılabilecek bir operasyon olduğu için kalınlık konusunda bir sınır yok.

5- Doğru pozisyon kullanımı

Yukarıda ki yöntemler arasından hiç birini kullanmak istemiyor iseniz bizim size tavsiyemiz doğru pozisyon kullanımı ile penisinizi kullanırken daha büyük efekti yaratmanız. Yani penisi tam kullanamayacağınız pozisyonlar yerine bacak omuz gibi penisi en iyi biçimde kullanabileceğiniz pozisyonları denemeniz olacaktır. Bu sayede bazı pozisyonlarda kaybettiğiniz 1-2 cm farkı geri kazanacak ve çok daha etkili bir partner olacaksınız.