Penis Büyütücü Pompa İşe Yararmı

Evet insanlığın iki ayrı cins olarak yaratıldığından bu yana var olan , geçmişi insanlığın varoluşuyla eş değer şey cinsellik. cinsellik her iki cins için de yaşanabilecek en güzel hislerden biri olduğu gibi çoğu zaman da en büyük derdi olabiliyor. olaya erkek cinsi tarafından yaklaşacak olursak erkeklerin sağlık açısından hiç bir sorunları olmasa dahi yinede büyük kısmının sorun olarak gördüğü şey cinsel organlarının boyutudur. sorunun aslında cm ler ile ifade edilmesi kadar küçük olsada kişi için 1cm uzunluğun bile çok önemi vardır. 

Peki bunun normali nedir, bir erkek ne zaman kendini mutlu hisseder. Esasen bunun normali erkeğin sahip olduğudur. Peki kendini mutlu hisseder mi ? hayır hiç bir zaman olanla yetinmez.istisnasız her erkek mutlaka bir kere penis boyunu ölçmek ihtiyacını duymuştur. peki bu doğru ve sağlıklı olarak nasıl ölçülür. 

 Ereksiyon halindeki penis boyunun ölçülmesi

Penis ereksiyon halini  tamamen aldığında ölçüm yapılmalıdır. kullanacağınız ölçü aleti penisin karın tarafının kasık bölgesinden çıktığı yere bastırmadan yerleştirilir.buradan penis ucuna kadar olan kısım ölçülür. Konu yeterince hassas olduğu için ölçümünde de bir o kadar hassas olması gerekir milimetrelerin konuşulduğu bir olayda ölçüm aletide çok önemlidir.yani çetvel metre vs ölçüm aletleri genel olarak tam sıfır noktasından başlamazlar.0.3-0.5cm gibi bir boşluk bırakıldıktan sonra sıfır noktasını başlatırlar. ölçüm aletinin başlangıcı ile sıfır noktası arasındaki fark daha sonra penis ölçüm değerinin üzerine eklenmelidir. 

Dünya penis boyu araştırması

Dünya penis boyu araştırmasında en alt sırayı 9.3cm ile Nepal sonrasında 9.43cm penis boyu ortalamasıyla Tayland yer alıyor. Penis boyu ortalamasında avrupada ise birinciliği 15.65cm ile bosna elinde tutmakta. Dünya ortalamasında ise 17.93cm ile kongo birinciliği kimseye bırakmıyor. Türkiye 14.41cm ile yüzyirmiüç ülke arasında yapılan araştırmada yetmiş üçüncü sırada yerini alabilmiş ancak. Dünya penis ortalaması işte böyle.

Penis boyu nasıl uzatılır, Penis nasıl büyür?

Erkekler olarak mevcut penis boyu beğenilmese de artık mevcut ile yetinmek zorunda değil hiç bir erkek. Teknoloji ilerledikçe bu yönde çalışmalar da ilerlemiştir.Hatta ilkel kabileler bile penis ucuna ip ile taş vs. ağırlık bağlayıp penis boylarını uzatmaya çalışmışlardır. Bazen faydadan çok zarar görselerde bunda başarılıda olmuşlardır. Çok ilginçtir ki bilim adamları bile bu ilkel kabilelerin yöntemlerini pratik günlük kullanılabilecek zararsız aletlere dönüştürmüşlerdir mesela Proextender gibi.En yaygın olarak kullanılan ise penis büyütücü vakum pompalardır.Onlarda aralarında hava basıncı ile çalışanlar, su basıncı ile çalışanlar bathmate x30 gibi ikiye ayrılırlar. Birde işin cerrahi müdahale boyutu vardır yani cinsel estetik. Şimdi sırası ile bu yöntemlere biraz değinelim. 

Cerrahi müdahale (penis estetiği) ile penis boyu uzatma

Penisin bir görünen birde görünmeyen kısmı vardır.Cerrahi müdahale ile penis boyunu uzatma aslında görünmeyen kısmını görünen yapma esasına dayalı bir operasyondur. Penis estetiği ameliyatların da penisteki askı bağları 

bir miktar serbest bırakılarak penis kökünün kasıkların içinde gizli kalan kısmını görünür hale getirilir. askı bağları serbest kalan penis serbest kalıp yaklaşık 2.5cm uzamaktadır. sonrasında penis derisinin alt tabakasına yerleştirilen dolgu malzemeleri ile penis çapı da kalınlaştırılır. ama en basit ameliyatın dahi riskleri olduğu gibi aynı riskler penis estetiğinde de geçerlidir. ve bunca operasyon sonucunda 2.5cm lik uzama kişinin penisinin kasık bölgesinde gömülü kısmının dışarı çıkartılmasından elde edildiği için ereksiyon halindeki boyutunda bir değişiklik olmaz. sadece penisin ereksiyon olmadan sönük haldeki durumunda olur bu 2.5cm lik uzama. 

Penis boyu uzatma aparatları kullanarak penis boyu uzatma

Proextender

Evet yazımızın başında da belirttiğimiz gibi teknoloji ilkel toplumların kullandığı yöntemleri günlük kullanılabilecek zararsız aparatlara dönüştürmüştür. Eski kültürlerde bu çekim gücü prensibi Burma?daki Paduang kabilesinin Zürafa boyunlu kadınlarının boyunları veya Afrika ve Amazon kabilelerinin dudak ve kulakları gibi değişik vücut bölümlerini büyütmek için kullanılmaktaydı. Uzatma için protezler veya ağırlıklar kullanıyorlardı.

Proextender penis geliştirmede kullanılan bir çekim cihazıdır. Bu gelişim dokuların sürekli bir çekim gücüne maruz kaldıklarında hücresel çoğalma yoluyla reaksiyon verme kapasitelerine bağlıdır.Çekim Prensibi Plastik cerrahide doku genişlemesi için kullanılmaktadır. Yeni oluşan doku cilt bozukluklarını, yanıklar ve saç kayıplarının, olduğu alanları kapatmak için kullanılmaktadır. Ayrıca ortopedik cerrahide uzun kemiklerin ve bilek kemiklerinin kemik gövdesini genişletmek için de kullanılmaktadır.

ProExtender Penis Enlargement System

Cihaz iki dinamik metal mile bağlı bir plastik yüzükten, bir plastik destekten ve penis başını yerinde tutan bir silikon banttan oluşmaktadır.

Kolayca giyilebilir ve çıkartılabilir. Son derece ihtiyatlı ve konforludur. Yürürken, oturuken, kalkarken ve benzeri hareketlerde kullanabilirsiniz.

proextender ile penis boyunu uzatma uygulanması gerekli reçeteye uygun şekilde düzenli olarak kullanılırsa penis boyu uzatmada garantili yöntemlerden birisidir. ve en önemli kısmı ise cerrahi müdahaledeki gibi penisin sadece sönük haldeki boyunu uzatmaz elde ettiğiniz uzunluk ereksiyon halindeki uzunluğunda uzamasına etkili olur.

Penis pompaları 

Bu yöntemde yine kullanılması çok basit ve düzenli kullanımda bir o kadar da  etkili bir yöntemdir. Penis Büyütücü Pompa kullanarak penisi uzatmaya çalışmak kişinin bir spor salonunda egzersiz yaparak kaslarını geliştirme çalışması gibi düşünebiliriz.yani penis pompası kullanımını penisinize yaptırdığınız bir penis egzersizi diye adlandırabiliriz. 

Penisin büyük kısmı süngerimsi bir dokudan oluşmaktadır. penis pompası ile vakumlama yaparak bu süngerimsi doku, kaslar ve diğer tüm dokuları ileri yönde harekete geçirirsiniz. Penis Büyütücü Pompa bu egzersizleri yapmanızı sağlar.

penis vakum pompası haznesinin içerisine yerleştirilir. haznenin dip kısmı kasıklara dayanır pompanın vakumlama aparatı ile hazne içerisindeki hava dışarıya atılır.hava dışarıya atılırken hazne içerisindeki penis ileri yönde bir basınca maruz kalır. basıncın derecesini kasıklarınızda ve penisinizde kendinize zarar vermeyecek hafif karıncalanma hissini hissedenedek pompalayarak ayarlayabilirsiniz.sonrasında pompa haznesi sağa,sola,yukarı,aşşağı kısacası 360derece oynatılarak penis esnetme hareketi yapılır sonrasında pompanın hava musluğu açılarak hazneye hava geri verilir. bu esnada penis içerisine kan yoğun şekilde hücum eder ve ileri yönde uzamış dokunun içerisini doldurur. bu olay her tekrarlandığında kalıcı bir etki bırakır. penis pompası ile yapılan penis geliştirici egzersiz düzenli kullanım, süreklilik ve süreç isteyen bir uygulamadır ama sonunda yüzde yüz etkisi kanıtlanmış bir yöntemdir. Aynı üç,dört ay düzenli spor yaptığınız da vücudunuzda, kaslarınızda gözle görünür gelişmenin kaçınılmaz olması gibi. pompa egzersizinin etkisi yüzde yüz olsada en büyük etken kişinin azmi ve ısrarcılığı ile doğru orantılıdır. penis büyütücü bu egzersizi 7 dakikalık setler halinde günde 2 set her gün veya en geç gün aşırı olarak 3-4 aylık bir süreçte mutlaka kullanmak gereklidir. 

Esasen pompa kullanımından alınacak fayda kişilerin bünyesine göre farklılıklar göstersede kanıtlanmış faydası 4cm ile 7cm arasında uzunluk ve buna orantılı kalınlık gözlemlenmiştir.ayrıca kullanan kişiler üzerinde görünen diğer bir fayda ise birçok kullanıcının penis eğriliği sorunununda ortadan kalktığıdır.Yine eş zamanlı olarak ereksiyon ve erken boşalma sorunlarında da ciddi iyileşmeler görülmüştür.   Su basıncı ile çalışan penis büyütücüler

Bu ürünüde penis pompalarının çalışma mantığı ile çalışsada basıncı hava değil su basıncı ile sağlamaktadır. bathmate marka bu ürünler etkisi yüzde yüz kanıtlanmış ve hava ile çalışan pompalarda gerekli olan süreyi daha azaltarak daha kısa sürede aynı faydayı sağladığı kanıtlanmıştır. bathmade ingilterede geliştirilmiş olup etkisi yüzde yüz kanıtlanmış ve konusunda bir dünya markası olmuştur. kullanımı ister küvet içerisindeyken , ister duş alırken dilerseniz harici olarak da kullanabilirsiniz. kullanım şekline göre uc kısmındaki valfi açık yada kapalı konuma getirmek gereklidir. hava ile çalışan pompaların aksine bathmade pompalarda pompalama mekanizması yoktur basıncı elde etmek için aleti kendinize doğru çekmeniz yeterlidir. hava ile çalışan klasik pompaların kasık bölgesine oturan kısımlarından farklı olarak bathmade in kasık bölgesi kısmı kullanması daha konforlu körüklü ve geniş bir taban bölgesine sahiptir. polikarbonat dayanıklı plastik ve paslanmaz çelik malzemelerden üretilmiştir. kullanımı ve faydası birçok video ilede desteklenmiş bir dünya markası üründür. 

Penis pompasını sadece penis boyunu uzatmak isteyenlerin dışında kan dolaşımı sorununa bağlı olarak ”şeker hastalığı gibi ” ereksiyon sorunu çekenler, erken boşalma sorunu yaşayanlar ve penis eğriliği bulunanlar sıklıkla ve çoğu zamanda doktor tavsiyesinde kullanmaktadırlar. Ama penis boyunu uzatmak için kullanım şekli aynı olsada kullanım süresi ve sıklığı daha seyrektir. haftada , onbeşgünde , ayda bir gibi.