Seks Nasıl Yapılır

Seks insanlar için vazgeçilmez duyguları yaşatmaktadır ve harika bir deneyime sahip olmanızı sağlar. Fakat birçok çift zaman içerisinde seksi alışverişe çıkmadan önce ya da bir yere gitmeden önce sıkıştırılacak aktivite olarak görmektedir. Artık heyecanı kalmamış olan seksinizi yeniden alevlendirmek için seks nasıl yapılır yazımızda neler yapabileceğinizi sizlere aktaracağız.

Daha İyi Bir Seks Nasıl Yapılır?

dvd-kiralama-erotik-film-izleyin
dvd-kiralama-erotik-film-izleyin

DVD Kiralama

DVD kiralama biraz klişe gelebilir fakat bilgisayarınızdan erotik film açarak yavaştan heyecanlanabilirsiniz. Eşinizle ya da sevgilinizle beraber yalnız olduğunuz bir gecede yeni şeyler yapmayı kararlaştırdığınız erotik filmler tam olarak istediğinizi size verecek.

yatak-odaniza-boy-aynasi-alin
yatak-odaniza-boy-aynasi-alin

Yatak Odanıza Boy Aynası Alın!

Yatak odanızda eğer boy aynası yoksa mutlaka bir boy aynası alın. Bir sonraki sevişme esnasında partnerinize küçük oyunlar oynayıp aynanın karşısına getirmelisiniz ve kendisini farklı açılardan görebileceği şekilde pozisyonlara sokmalısınız. Yavaş bir şekilde onun ve kendinizin kıyafetini çıkartın ve öpücükler kondurarak vücudunu okşamaya başlayın. Aynanın karşısında ikinizde heyecandan çıldıracaksınız.

esinizi-yonlendirin
esinizi-yonlendirin

Eşinizi Yönlendirin!

Birçok kadın sahte orgazm taklidinin yapmasının nedeni erkeklerin orgazm olmaları için ne yaptığını bilmemesinden kaynaklıdır. Erkekler birçok açıdan baktığımız zaman basit yaradılışa sahiplerdir. Orgazm olmaları bile basit bir şekildedir. Siz daha soyunmadan onların orgazm olma gibi yetenekleri vardır. Fakat kadınların orgazm olması için çaba olması gerekir ve zamanın olması gerekmektedir. Seks nasıl yapılır noktalarından en önemli olan kısım ön sevişmedir. Ön sevişme esnasında parmakların nerede dolaşmasına siz karar verin ve partnerinizi oraya doğru yönlendirin. Parmağınızı vajinaya soktuğu zaman G noktasına ulaşması için nerede duracağını siz ona gösterin. Oral seks konusunda eğitim içinde biraz zaman ayırın ve böylelikle nelerden zevk aldığınızı, çıldırdığınızı bilsin ki öğrenme fırsatı da olsun. Başlangıç olarak utanmanız gayet normal fakat erkeklerin emir almaktan hoşlandıkları tek bir yer var o da yatak odası başka bir yer daha yoktur!

seksi-disarida-yasayin
seksi-disarida-yasayin

Seksi Dışarıda Yaşayın!

Herkes evin içerisinde yatak odasının dışında farklı yerlerde seks yapmıştır. Tabii ilk başlarda heyecanlı olsa da bu kısımda bir süreden sonra rutine bağlamaktadır. Hiç dışarıda seks yapmayı denediniz mi? Büyük ihtimalle seks nasıl yapılır ve seksi ateşlendirmek için bu yazıyı okuyorsanız zaten yapmamışsınızdır. Partnerinizi alın ve açık hava sevişin. Açık havada sevişmenin heyecanını hiçbir zaman yatak odasında bulamayacağınıza emin olabilirsiniz. Zevki çılgınlar gibi yaşamak farklı tat almak için bunu denemeniz şart.

seks-sirasinda-konusun
seks-sirasinda-konusun

Seks Sırasında Konuşun!

Farklılık mı istiyorsunuz o zaman kendinize bir sorun seks sırasında konuşuyor musunuz yoksa susanlardan mısın? Eğer susanlardansanız artık konuşmanızın vakti geldi demektir. Seks esnasında konuştuğunuz zaman erkeğini ya da kadınınızı fazlasıyla zevke getirecek ve daha şehvetli bir şekilde devam etmesini sağlayacaksınız. Seks nasıl yapılır son maddemizden sonra seviştiğiniz zaman bizim dediklerimizi uyguladığınız da tekrardan gelip bize teşekkür edeceksiniz.