Unutulmayacak Seks için Tüyolar

Bir kadını azdırmak için dokunacağınız noktalar neresi bunu çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Doğru noktaya dokunduğunuz anda kadın bunu belli eder, kendini tutamaz. Dokunmanızla beraber ısınan noktalarını dikkatli bir şekilde çözebilir ve artı puan alabilirsiniz. Araştıracağınız noktalar; gözkapağından şakağa doğru uzanan kısma nazik bir şekilde öpün ve yüzüne yakın olun. Kulaktan boyuna, boyundan omuza doğru öpmeyi unutmayın. Çünkü kadınlar boyunlarının öpülmekten çok hoşlanmaktadırlar. Göbek kısmından V alana doğru ilerleyin. Arka kısmından belini sımsıkı tutup, boynunu öpüp elinizi kaburganızdan kasık kısmına doğru götürün ve orada gezinin.

vucut-rehberi
vucut-rehberi

Vücut Rehberi

Kadınların vücutları karmaşık gibi görünse de biraz bilgiyle daima doğru yolu bulabilir, unutulmaz seks yaşatabilirsiniz.

  • Kulaklar ile boyun asla unutulmamalarıdır. Kulağını salya içerisinde bırakmayacak şekilde öpüp, yalamalısınız.
  • Teşekkür etmeyin, o hayat kadını değil bunu aklınızdan çıkartmayın. Memnun olduğunuz başka bir şekilde dile getirmelisiniz. Hayatım, çok iyisin, bunu harika yapıyorsun gibi içtenlikle söyleyin.
unutulmaz-seks
unutulmaz-seks

Sizin Şöhretiniz

Genelde erkekler kız arkadaşlarını bağırtmış olduklarını söylemektedirler fakat yatakta aslında kötü olduklarından kaynaklıdır bu durum. Yenilikçi olun ve sevgilinizi baştan çıkartmak için ne gerekiyorsa yapın. Orada, burada yalan yanlış durumları bildirmeyin. Çünkü unutulmaz seks sevgilinizle size özeldir.

ilk-defa-seks-yapacaklara
ilk-defa-seks-yapacaklara

İlk Defa Seks Yapacaklara

İlk kez veya yeni biri ile seks yapılması stresli olarak görülebilmektedir. Keyifli ve unutulmaz bir seks bırakmak istiyorsanız aklınızda bulunması gerekenler;

  • İlk kez beraber olduğunuz kişi ile harika seks beklemeniz hata olur. Hayal etmiş olduğunuz çok şey vardır fakat önce birbirinizin sevip sevmediği durumları öğrenmelisiniz. Bedenin isteği kadar ruh ne istiyor aynı derecede önemlidir. Bedenin isteği ile ruhun isteğini bir araya getirebilirsiniz eğer unutulmaz seks yaşayabilirsiniz.
  • Korunmasız bir beraberlik yaparsanız en büyük hatayı ilk sekste yapmış olursunuz. Sıkça partner değiştiriyorsanız eğer karşınızdaki kişiyi de öyleyse mutlaka korunun. Evlilik sonrasında ilk geceyle beraber hastalık ve gebelik tarzındaki riskleri aklınızda bulundurmalısınız.
  • İlk defa seks yapan biriyseniz eğer utanmayı bir kenara bırakın ve partnerinizi tanımaya, sizi tanımasına izin verin. Bu şekilde istediğiniz unutulmaz sekse hazır olabilirsiniz.