Vibratör Ne Olaki

Vibratör Ne diye aylık yapılan aranma sayısının 2400 ortalamasında olduğunu öğrendiğim an bu yazıyı yazmaya karar verdim. İşin ilginci nedir değilde vibratör ne diye aranıyor olmasıda oldukça ilgimi çekti.

Tabiki bilmemek değil öğrenmemek ayıp dedim ve öğrenmek isteyenler için bu yazıyı yazıyorum.

Vibratör yapay penis yani yapay erkek cinsel organı gibi kullanılabilen titreşimli bir üründür. Gerçek penisin tüm ayrıntılarını taşıyan modeller olduğu gibi renk model ve boyut olarak çok farklı modelleri mevcuttur.

Vibratör kullananlar  daha sonra yaşadıkları cinsel deneyimlerde zirveye ulaşmayı daha kolay başardıklarını söylemektedirler. Vibratör yarattığı titreşim dalgası sayesinde pek çok erkeğin veremeyeceği seviyede bir uyarılma sağlar.  Bu sebepten olsa gerek vibratör kullanımı günden güne daha popüler hale gelmektedir.

Vibratör nedir sorusunun cevabını verdiğimize göre artık birazda vibratör kullanımı konusunda size bilgi vermeye çalışayım.

Vibratör çeşitleri çok farklılık göstersede genel anlamda erkek cinsel organı görünümünde olanlar oldukça popülerdir. Son zamanlarda piyasaya çıkan modern vibratörler yoğun ilgi görsede, klasik vibratör modelleri hala kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modeller içinde yerini alıyor.

Yapılan aramalarda titreşimli vibratör tarzı aramalar gördüm. Genel olarak vibratör titreşimli bir üründür. Titreşimsiz olan modelleri farklı isimlerle bilinir. Bu ürün kullanılmak istediği bölgede erkek cinsel organı görevi görecek biçimde kullanan kişi tarafından hareket ettirilerek kullanılır. Aynı zamanda vibratör tarafından sağlanan titreşimin etkisi ile kullanan kişi kuvvetli bir uyarılma yaşar.

Vibratör kullananlar bilir onun verdiği zevki verebilecek erkek saysısı oldukça azdır. Bu yüzden vibratör konusunda günden güne artan bir popülerlik artışı devam etmektedir.